Prezent ślubny zupełnie inny niż wszystkie
Fot. facebook.com/lovewhatreallymatters
Autor Kamila Krótka - 1 Lipca 2020

Otworzyli prezent 9 lat po ślubie. Zawartość uratowała ich małżeństwo

Prezent ślubny wcale nie musi być oczywisty. Dowiedziało się o tym pewne małżeństwo, które postanowiło otworzyć podarek dopiero kilka lat po ślubie. Taki był plan tego, kto go wręczał.

Prezent otwarty po 9 latach od ślubu może naprawdę zadziwić. Szczególnie jeśli dołączony jest do niego liścik z wyjątkową instrukcją obsługi. A tym bardziej, jeśli w środku jest coś, co zupełnie zmienia losy dwojga ludzi.

Oblał jej twarz kwasem, myśleli, że oszpecił ją na zawsze. Jak wygląda 4 lata po ataku?Oblał jej twarz kwasem, myśleli, że oszpecił ją na zawsze. Jak wygląda 4 lata po ataku?Czytaj dalej

Prezent od serca

Kathy i Brandon zupełnie zapomnieli o jednym prezencie, który otrzymali od ciotki w dniu ich ślubu. Pewnego dnia przypomnieli sobie o podarku, rozmawiając o nadchodzącym ślubie znajomych. Upominek leżał w szafie od wielu lat, jednak nie przez przypadek para nie otworzyła go od razu po uroczystości. Ciotka dopisała do niego liścik, w którym poradziła małżeństwu otworzyć prezent dopiero po pierwszej kłótni.

Po 9 latach małżeństwa mogli więc spokojnie zobaczyć, co znajduje się w pudełku. Okazało się, że jest tam nie tylko tradycyjny prezent, ale i porada dotycząca związku. Ciotka umieściła tam dwa liściki – jeden do kobiety, drugi do mężczyzny.

Małżeńska rada

Kathy otworzyła liścik zaadresowany do niej. Było tam napisane, aby po kłótni żona kupiła mężowi jego ulubioną pizzę i przysmak, który lubią oboje. Natomiast w wiadomości do Brandona znalazła się rada, aby kupić partnerce kwiaty i wino.

Dzisiaj grzeje: 1. Wygrali wozy strażackie za wysoką frekwencję wyborczą. Jest lista gmin
2. Oblał jej twarz kwasem, myśleli, że oszpecił ją na zawsze. Jak wygląda 4 lata po ataku?

Prezent ślubny zupełnie zaskoczył małżeństwo

To prosty prezent, jednak zmusza do ogromnej refleksji. Małżeństwo od razu stwierdziło, że to najlepszy upominek ślubny, jaki mogli sobie wymarzyć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kultowe sprzęty i symbole PRL, za którymi tęsknimy. Jak wiele pamiętacie?
  2. Koniec kwarantanny. Ale nie dla wszystkich
  3. 9-latek pomylił trasę, przypadkiem wziął udział w wyścigu na 10 kilometrów i go wygrał
  4. Urodziła dziecko w korku na Wisłostradzie. Pomogła jej policja
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała nowego członka rodziny. Razem z mężem są bardzo szczęśliwi
  6. Są tylko dwa takie miejsca na świecie. Jedno z nich w Polsce. Niesamowite

źródło: littlethings.com

Następny artykuł