Rolnik szuka żony - Seweryn
Fot. Rolnik szuka żony / Youtube
Autor Kamila Krótka - 13 Listopada 2020

Seweryn z “Rolnik szuka żony” zdradził poważne zamiary wobec swojej wybranki. Padły osobiste słowa w kierunku Marleny

Seweryn z “Rolnik szuka żony” był jednym z bardziej popularnych i pożądanych uczestników 6. edycji programu. Mimo oczekiwań widzów nie udało mu się związać z Marleną, a jednak odnalazł szczęście gdzie indziej. Jak układa mu się życie z nową kobietą u boku?

Seweryn brał udział w 6. edycji “Rolnik szuka żony”. Emisja programu odbywała się w 2019 roku. Uczestnik był obiektem zainteresowania wielu kobiet, jednak nie znalazł miłości w programie. Okazało się jednak, że po programie znalazł właściwą osobę na swojej drodze.

Anita ze Anita ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła internautów. Jeszcze nigdy nie pokazała podobnego zdjęciaCzytaj dalej


Seweryn z “Rolnik szuka żony”

Widzowie programu “Rolnik szuka żony” zdążyli poznać Seweryna jako osobę niezdecydowaną, ale jednocześnie przebiegłą. Jego zachowanie nie należało do najuczciwszych. Dlaczego?

Seweryn w tajemnicy utrzymywał zaloty do Marleny, jednak kiedy ta wyznała mu uczucie, odpowiedział, że za dużo sobie wyobrażała. W tym samym momencie został też zdemaskowany przez inną uczestniczkę programu, Dianę.

W końcu każda z dziewczyn sprzeciwiła się nieuczciwej grze, przez co Sewerynowi pozostało wyłącznie zażegnanie kryzysu. Z nikim nie udało mu się związać, a program zakończył się w mało przyjaznej atmosferze.

Mimo dużego potencjału Sewerynowi nie udało się stworzyć związku z Marleną z 6. edycji programu. Na łamach “Rewii” nawet przeprosił Marlenę i zapewnił, że dziś na pewno zachowałby się inaczej:

- Dzisiaj postąpiłbym inaczej, ale stało się tak, a nie inaczej. Teraz mogę tylko życzyć Marlenie, żeby była tak szczęśliwa, jak ja. Mam nadzieję, że już nie ma do mnie żalu - przyznał Seweryn.

Urocza Olivia Sivielli była pierwszą Bożenką z “Klanu”. Co dziś robi i jak wygląda poprzedniczka Agnieszki Kaczorowskiej?Urocza Olivia Sivielli była pierwszą Bożenką z “Klanu”. Co dziś robi i jak wygląda poprzedniczka Agnieszki Kaczorowskiej?Czytaj dalej

Wielkie zamiary Seweryna

Dziś jednak śmiało może mówić o szczęściu. Znalazł kobietę, z którą planuje spędzić resztę swojego życia. Seweryn właśnie zdradził, że zamierza się oświadczyć.

Dziewczyna ma na imię Magda i mieszka z Sewerynem od prawie roku. Wszystko wskazuje na to, że wszystko układa się po ich myśli.

- Magda mieszka ze mną prawie od roku. Są plany ślubne, mówię to poważnie - powiedział "Rewii" Seweryn.

Zakochanej parze pozostaje nam życzyć powodzenia i wytrwałości!

Dzisiaj grzeje:
1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
2. Dalmatyńczyk miał zostać mamą 3 szczeniaków. Ale gdy zaczął się poród, wszystkim opadły szczęki
3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

Gdy miała 12 lat, w szkole nazywali ją “godzillą”. Po 15 latach jej zdjęcia przyprawiają o zawrót głowyGdy miała 12 lat, w szkole nazywali ją “godzillą”. Po 15 latach jej zdjęcia przyprawiają o zawrót głowyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Intruzi weszli do domu. Widząc, kto ich stamtąd wypłoszył, trudno się nie zaśmiać
  2. Szpital odmówił przyjęcia 12-letniej dziewczynki. Powód decyzji woła o pomstę do nieba
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Niezwykle popularna aplikacja okazała się wielkim oszustwem. Ponad milion zarażonych urządzeń, Polska na liście
  7. Mieszkańcy rodzinnej wsi kard. Dziwisza wypowiedzieli się o duchownym. Zdradzili pilnie strzeżoną tajemnicę

źródło: plotek.pl

Następny artykuł