Sarah Jessica Parker odpowiedziała jak udało jej się stworzyć idealny związek
Fot. flickr.com ; David Shankbone
Autor Olga Szmańda - 26 Sierpnia 2020

Sarah Jessica Parker 20 lat po ślubie zdradza tajemnicę jej małżeństwa. Historia jak z filmu

Sarah Jessica Parker dzięki serialowi "Seks w wielkim mieście" i roli Carrie Bradshaw stała się najpopularniejszą singielką świata. Jest podziwiana za swoją rolę, a mimo to wciąż pozostaje skromną osobą. 20 lat temu wzięła ślub z miłością swojego życia. Oto jak wyglądał początek ich miłości oraz wspólnie spędzone lata.

Sarah Jessica Parker swojego przyszłego męża poznała na Broadway’u i to właśnie tam ich miłość nabrała rozpędu. Oboje nie spodziewali się tak szybkiego rozwoju sytuacji. Spotkanie w teatrze Naked Angels na zawsze zmieniło ich życie. W trakcie jednego ze spektakli zapoznali się i od razu zakochali w sobie. Aktorka była akurat wtedy po bardzo burzliwym rozstaniu z Robertem Downeyem Jr. Kiedy wcale nie szukała wcale miłości, jeden z jej braci zapoznał ją z Matthew Broderickiem. Kobieta sama przyznała, że nie spodziewała się takiego rozwoju akcji.

Rozwiódł się z żoną, bo przestała mu się podobać. Zobaczył ją niedługo potem i pożałował swojej decyzjiRozwiódł się z żoną, bo przestała mu się podobać. Zobaczył ją niedługo potem i pożałował swojej decyzjiCzytaj dalej

- Matthew i ja pochodzimy z innego czasu i miejsca. Kiedy byliśmy młodymi ludźmi, zawsze chcieliśmy być dobrymi aktorami. Nie myśleliśmy o sławie ani pieniądzach, ponieważ - szczerze mówiąc - pieniądze nigdy nie były częścią naszego marzenia. Pracowaliśmy w teatrze, przebywaliśmy z ludźmi, których dzieła podziwialiśmy - wspomina Sarah Jessica Parker.

Kiedy oboje postanowili postawić wszystko na jedną kartę, nie afiszowali się swoją relacją. Para nie komentowała publicznie związku i utrzymywała wszystko w tajemnicy. Przez swoje poprzednie dynamiczne związki i rozwijającą się karierę, z pewnością było to dla nich nie lada wyzwaniem. Mimo to, cała relacja była przez długi czas ukrywana. Media nawet do końca nie wiedziały kiedy ci dwoje staną na ślubnym kobiercu. Datę ślubu znali tylko znajomi i rodzina gwiazd. Impreza na ponad 100 gości odbyła się w Lower East Side 19 maja 1997 roku. Co ciekawe, nawet zaproszeni nie wiedzieli, że impreza na której się znajdują, będzie weselem zakochanych. Sara Jessica Parker tego dnia nie założyła nawet tradycyjnej białej sukni.

Sarah Jessica Parker i jej życie rodzinne

Małżeństwo zdecydowało się na rozpoczęcie życia rodzinnego w 2002 roku. Kobieta miała wtedy 37 lat i urodziła swojego pierwszego syna. Obecnie 17-letni James Wilkie Broderic od najmłodszych lat był ukrywany przed mediami. Gwiazdy poza zdjęciami, które same upubliczniły nie pokazują jego fotografii z dzieciństwa. Mimo to, że oboje są jednymi z najbardziej znanych aktorów na świecie, bardzo skrzętnie trzymali swoje życie rodzinne w tajemnicy. Po siedmiu latach od narodzin pierwszego syna, kobieta doczekała się z mężem bliźniąt. Marion i Tabitha narodziły się dzięki surogatce. Aktorka w rozmowie z Infertility Aide przyznała, że sama chciałaby urodzić swoje dzieci. Niestety po latach prób oboje zdecydowali się na pomoc kogoś kto mógł w końcu dać im szczęście.

- Rodziłam tylko raz. Najchętniej rodziłabym tak często jak to możliwe, gdybym tylko mogła. Ale nie mogłam - mówiła Parker w Infertility Aide.

Gwiazdorska para pytana o ich przepis na udane małżeństwo, mówi o jednej z podstawowych zasad. Według nich, najważniejsze jest podtrzymywanie żaru między sobą. Razem od wielu lat udają się na randki, gdzie szukają ciekawych i ekscytujących miejsc dla nich. Niejednokrotnie Parker wspominała o tym, że szukanie nowych restauracji i wychodzenie z mężem jest ich ulubioną formą rozrywki. Według jej męża przepisem na udany związek jest lubienie siebie i akceptacja własnych wad. Dodatkowo mężczyzna wspomina o tym, że każdy z partnerów się zmienia. To z pewnością pomaga zrozumieć zmiany jakie zachodzą w drogiej połówce.

- Ty i twój partner będziecie się zmieniać. Wydaje się to takie głupie, ale myślę, że najważniejsze to uświadomić sobie, jakie masz szczęście, jeśli lubisz tę osobę, z którą jesteś. Ja nadal naprawdę go lubię. Jestem pewna, że go denerwuję, a on denerwuje mnie, ale jednocześnie uczymy się siebie każdego dnia - powiedział w magazynie „People" Matthew.

Małżeństwo od lat jest na świeczniku mediów z całego świata. Mimo licznych spekulacji o kryzysach w ich związku, Parker i Broderick nadal są razem. Niejednokrotnie zagraniczne media doszukiwały się jakichkolwiek problemów w ich relacji. Niestety bezskutecznie. Być może wszystko po to by zwrócić uwagę na nadchodzącą już 23. rocznicę ślubu. Mimo nagonki na gwiazdorskie małżeństwo oboje dalej są ze sobą. Zirytowana Parker odniosła się nawet w swoich mediach społecznościowych do oburzających insynuacji na temat jej małżeństwa. Kobieta napisała o tym w otwartym liście do mediów i fanów.

- Pomimo waszego niekończącego się nękania i zmarnowanego atramentu, zbliżamy się do końca trzeciej dekady miłości, zaangażowania, szacunku w naszej rodzinie i domu - napisała Sarah Jessica Parker.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. W TVP Info pomylono flagi. Tłumaczenie: “bez wpływu na merytoryczną część programu”

Teraz oboje mogą cieszyć się z kolejnego sukcesu zawodowego. Razem wystąpią ponownie na scenie. Po raz pierwszy od ślubu zagrali w lutym 2020 roku w kultowej sztuce Neila Simona "Plaza Suite”. Według Sarah Jessiki Parker wspólna przyszłość jej i męża zapowiada się barwnie. Kobieta nadal bardzo czule wypowiada się o mężu i pragnie dla nich nowych wyzwań zawodowych. Razem tworzą zgrany zespół i realizują się jako rodzice.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Doberman bawił się z dzieckiem, nagle się na nie rzucił. Gdy matka poznała powód, nie mogła się pozbierać
  2. Niezwykle niebezpieczny pająk pojawił się w Polsce. Jest w całym kraju
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Wielka kompromitacja TVP. W trakcie wczorajszego meczu kibice zobaczyli coś, co odebrało im mowę, wielka wpadka (FOTO)

źródło: ofemini.pl

Następny artykuł