Tata nie zawsze może nauczyć nas podstawowych umiejętności
Fot. youtube.com/channel/UCNepEAWZH0TBu7dkxIbluDw
Autor Kamila Krótka - 26 Czerwca 2020

Dorastał bez ojca. Teraz zastępuje go dla innych. Wspaniały wzór do naśladowania

Tata odgrywa ważną rolę w wychowaniu swoich dzieci. Najczęściej to właśnie on uczy ich, jak poradzić sobie z naprawieniem kranu, zawieszeniem półki na ścianie czy zawiązaniem krawata. Co jednak zrobić, gdy zabraknie ojca podczas dorastania nastolatka? Wtedy najlepiej znaleźć zastępstwo. Może być nawet z internetu.

Tata odszedł z życia Roba Kenney’a kiedy, ten dopiero zaczął dojrzewać. Mężczyzna po latach dostrzegł, że brakowało mu ojcowskiej ręki w kwestii podstawowych czynności. Mimo że w ciągu życia zdołał nauczyć się wszystkiego samodzielnie lub z pomocą innych osób, to wie, jak dużo wymagało to pracy.

Dzielna kobieta urodziła 10 synów, aż nagle wielka niespodzianka. Nie mogła uwierzyćDzielna kobieta urodziła 10 synów, aż nagle wielka niespodzianka. Nie mogła uwierzyćCzytaj dalej

Tata na medal

Właśnie dlatego mężczyzna postanowił podzielić się doświadczeniem z młodymi ludźmi, których – podobnie jak jego – ojcowie nie mogli nauczyć podstawowych umiejętności. Założył kanał na YouTube, na którym uczy, jak radzić sobie z codziennymi czynnościami. Znajdziecie go w serwisie pod nazwą „Dad, How Do I” (ang. Tato, jak zrobię…). Kanał ma już ponad 2 miliony subskrypcji.

Co więcej, na Twitterze pojawił się post z pochwałą jego działania. Wpis uzyskał ponad 6 tysięcy odpowiedzi, w których internauci dziękowali Robbowi za jego wsparcie.

Dzisiaj grzeje: 1. Bajkowa wioska, w której nie ma dróg, naprawdę istnieje. Czas i życie płyną tam w zupełnie innym rytmie
2. Wyniósł z lasu 100 ton śmieci. Niezwykły wyczyn polskiego emeryta

Jak mówi Kenney: „Moim celem w życiu było wychowanie dobrych ludzi”. Cel ten udaje mu się spełniać, bo jego sukcesem jest nie tylko popularność na YouTube. Mężczyzna ma żonę i dwoje dzieci – 27-letnią córkę Kristine i syna, Kyle’a.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybudował dla córek domek jak marzenie. Mieszkają jak w bajce
  2. Cztery tysiące złotych czekają. Wielu może skorzystać, wystarczy się zgłosić
  3. Przełomowe osiągnięcie polskiej nauki. Wielki krok naprzód, świat na tym skorzysta
  4. Zaczął malować jako dorosły. Po 6 latach jest słynny, a jego obrazy kupują gwiazdy z całego świata. Genialny polski artysta
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuszek. Aktorka tryska szczęściem na łonie natury
  6. Robi meble jak z bajek. Trudno uwierzyć i trudno się nie zachwycić. Najbardziej kreatywny stolarz świata

źródło: healthyfoodhouse.com

Następny artykuł