Filmowi Staś i Nel
Fot. youtube.com ; GOSSIP TV
Autor Olga Szmańda - 5 Lipca 2020

Jak wygląda dzisiaj Nel z ”W pustyni i w puszczy”? Karolina Sawka powala urodą

"W pustyni i w puszczy" to film, który pokochały miliony Polaków. Jego gwiazda, Karolina Sawka, wyrosła na piękną kobietę. Dziewczyna, która odniosła sukces aktorski już jako dziecko, jest teraz dorosłą, urodziwą kobietą.

Skradła serce wszystkich Polaków. Jej rola w popularnym filmie zyskała uznanie widzów. Karolina Sawka znana z roli Nel nie jest już dzieckiem. Wyrosła na piękną kobietę. 28-latka zachwyca naturalnością. Oto jak wygląda obecnie filmowa Nel.

Zrozumiał, że go adoptują i wychodzi ze schroniska. Wzruszająca reakcja uroczego psiakaZrozumiał, że go adoptują i wychodzi ze schroniska. Wzruszająca reakcja uroczego psiakaCzytaj dalej

"W pustyni i w puszczy"

Film "W pustyni i w puszczy" dał Karolinie Sawce duże możliwości rozwoju. Aktorka grała w takich popularnych produkcjach jak "M jak miłość" lub "Pierwsza miłość". Mimo obecności w mediach i rozwoju aktorskiego nadal kojarzona jest głównie z roli Nel. Okazuje się, że po premierze filmu w 2001 roku młoda aktorka zniknęła z mediów. A wróżono jej wtedy ogromną karierę.

Karolina Sawka

Karolina Sawka

Nowe życie

Dzisiaj grzeje: 1. Wygrali wozy strażackie za wysoką frekwencję wyborczą. Jest lista gmin

2. Duda podczas debaty w Końskich czytał z promptera? Telewizja Publiczna zabrała głos

Aktorka powróciła do świata mediów, gdy dostała się do Łódzkiej Szkoły Filmowej po zakończeniu liceum. Młoda kobieta bierze udział w licznych projektach artystycznych. Wpasowuje się też do świata mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie jest zróżnicowany. Aktorka pokazuje też, jak wygląda jej życie prywatne. Internauci są zachwyceni jej urodą. Filmowa Nel to piękny przykład rozwoju i dojrzewania dziecięcych gwiazd.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kultowe sprzęty i symbole PRL, za którymi tęsknimy. Jak wiele pamiętacie?
  2. Koniec kwarantanny. Ale nie dla wszystkich
  3. 9-latek pomylił trasę, przypadkiem wziął udział w wyścigu na 10 kilometrów i go wygrał
  4. Urodziła dziecko w korku na Wisłostradzie. Pomogła jej policja
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała nowego członka rodziny. Razem z mężem są bardzo szczęśliwi
  6. Są tylko dwa takie miejsca na świecie. Jedno z nich w Polsce. Niesamowite

Źródło: lelum.pl

Następny artykuł