Emeryt wyszedł z domu i długo nie wracał
Fot. policja.pl
Autor Kamila Krótka - 8 Lipca 2020

74-latek wyszedł z domu, nie wrócił na noc i nie było z nim kontaktu. Policja rozpoczęła poszukiwania

Emeryt zaniepokoił swoją rodzinę po tym, jak wyszedł z domu i długo nie wracał. O zdarzeniu została poinformowana policja, która natychmiast rozpoczęła poszukiwania zaginionego seniora.

Emeryt w wieku 74-lat mieszka w gminie Wieliszew. Mężczyzny przez długi czas nie było w domu, aż w końcu na tyle zaniepokoił rodzinę, że bliscy postanowili rozpocząć poszukiwania na własną rękę. Nie przynosiły skutku, więc powiadomili również policję, która natychmiast ruszyła im z pomocą.

2-letnia Zuzia walczy z rakiem. Żeby jej pomóc, policjantka zebrała 1,5 tony nakrętek2-letnia Zuzia walczy z rakiem. Żeby jej pomóc, policjantka zebrała 1,5 tony nakrętekCzytaj dalej

Emeryt poszukiwany

Gdy tylko policję poinformowano o zaginionym seniorze, natychmiast rozpoczęła intensywną akcję poszukiwawczą. Ogłoszono alarm w legionowskiej komendzie i podległych jej komisariatach, a dodatkowo w poszukiwaniach wzięli udział druhowie z okolicznych OSP, przewodnicy psów z Sekcji Poszukiwawczo Ratowniczej z Jabłonny, a także Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego SW 12 z Warszawy. To jednak nie wszyscy, bo w akcję zaangażowali się również nowodworscy mundurowi i policjanci z komisariatu rzecznego. Podczas poszukiwań wykorzystano nawet drona.

Mężczyzna wciąż był poszukiwany przez rodzinę, do której dołączyli nawet okoliczni mieszkańcy. Wspólnie emeryta szukało kilkadziesiąt osób i na szczęście udało się go znaleźć.

Dzisiaj grzeje: 1. Wygrali wozy strażackie za wysoką frekwencję wyborczą. Jest lista gmin
2. Oblał jej twarz kwasem, myśleli, że oszpecił ją na zawsze. Jak wygląda 4 lata po ataku?

Szczęśliwe zakończenie

Seniora odnaleziono przed godziną 2 na terenach zalewowych rzeki Narew. Był przytomny, ale zmęczony i wyziębiony. Mężczyzną zaopiekował się zespół ratownictwa medycznego, a potem 74-latka odwieziono do szpitala. Dzięki wspólnym działaniom udało się uratować mu życie.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Kultowe sprzęty i symbole PRL, za którymi tęsknimy. Jak wiele pamiętacie?
   2. Koniec kwarantanny. Ale nie dla wszystkich
   3. 9-latek pomylił trasę, przypadkiem wziął udział w wyścigu na 10 kilometrów i go wygrał
   4. Urodziła dziecko w korku na Wisłostradzie. Pomogła jej policja
   5. Basia Kurdej-Szatan pokazała nowego członka rodziny. Razem z mężem są bardzo szczęśliwi
   6. Są tylko dwa takie miejsca na świecie. Jedno z nich w Polsce. Niesamowite

źródło: policja.pl

Następny artykuł