Hobbitówka to niezwykłe miejsce
Fot. https://www.instagram.com/iksiczek/
Autor Olga Szmańda - 8 Lipca 2020

Poczuj się jak bohater "Władcy Pierścieni", zamieszkaj w domku Hobbita. Niezwykłe miejsce w Polsce zaprasza turystów

Hotel przypominający domy postaci z filmów i książek. To miejsce stworzone dla fanów świata magii, fantasy i hobbitów. Urokliwe, baśniowe schronienie znajduje się w Polsce i przyjmuje turystów.

Na hotel jak z "Władcy Pierścieni" składają się klimatyczne pokoje w lesie, z dala od zgiełku miasta. Idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną odpocząć od izolacji we własnym domu, izolując się w niepowtarzalnej przestrzeni na łonie natury. Zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie polskie widoki i lubią je łączyć z niepowtarzalną, nieoczywistą atmosferą jak z baśni.

2-letnia Zuzia walczy z rakiem. Żeby jej pomóc, policjantka zebrała 1,5 tony nakrętek2-letnia Zuzia walczy z rakiem. Żeby jej pomóc, policjantka zebrała 1,5 tony nakrętekCzytaj dalej

Hotel Frodo Bagginsa

To miejsce z wyglądu idealnie oddaje atmosferę książki J.R.R. Tolkiena. W filmie "Hobbit" czy "Władca Pierścieni" tak samo przedstawiony był dom głównego bohatera. Mały hobbit mieszkał w uroczej chacie, która miała dużo krętych korytarzy, okrągłe okna i małe wejście. Nad jego domem, tak jak w polskim odpowiedniku, znajdowała się soczyście zielona roślinność. Krzywy dach i mały komin wystający u góry, przywodzą na myśl dom bajkowej czarownicy. Otoczenie tego niezwykłego miejsca spowite jest zielonymi drzewami, krzewami i bujną roślinnością. Niepozorny mały dom zaskakuje też pomysłem na wykorzystanie przestrzeni na zewnątrz oraz wewnątrz. Widok i zdjęcia zachwycają klientów.

Polskie dobro

Ten architektoniczny cud fantasy znajduje się na wzgórzu Krzywczy, niedaleko Przemyśla. Widać stamtąd piękną panoramę Doliny Sanu. Mimo pozornie miniaturowego wyglądu, domek oferuje w środku dużo miejsca do odpoczynku. Wybudowany został jedynie z naturalnych surowców. Wszystko zostało stworzone rękami człowieka z drewna, kamienia, gliny, słomy i cegły.

Dzisiaj grzeje: 1. Wygrali wozy strażackie za wysoką frekwencję wyborczą. Jest lista gmin
2. Oblał jej twarz kwasem, myśleli, że oszpecił ją na zawsze. Jak wygląda 4 lata po ataku?

Miejsce jest idealne dla ludzi, którzy chcą w niecodziennych warunkach spędzić swój wolny czas. W środku znajduje się gliniany kominek. W hotelu są dwie sypialnie, gliniana kuchnia z fajerkami i ceglany prysznic. Oczywiście ci, którym brakuje bardziej zaawansowanej technologi, mogą skorzystać z kuchenki gazowej. Przed domkiem znajduje się piękne miejsce na poranną kawę. Meble ogrodowe ustawione są wśród drzew. Właściciel, pan Bogdan Pękalski, wybudował samodzielnie to piękne i urokliwe miejsce. Jego konto na Instagramie jest pełne zdjęć z hobbiciego świata.

 Bogdan Pękalski właściciel

Hobbitów

Hobbitów

HobbitówZOBACZ TAKŻE:

   1. Kultowe sprzęty i symbole PRL, za którymi tęsknimy. Jak wiele pamiętacie?
   2. Koniec kwarantanny. Ale nie dla wszystkich
   3. 9-latek pomylił trasę, przypadkiem wziął udział w wyścigu na 10 kilometrów i go wygrał
   4. Urodziła dziecko w korku na Wisłostradzie. Pomogła jej policja
   5. Basia Kurdej-Szatan pokazała nowego członka rodziny. Razem z mężem są bardzo szczęśliwi
   6. Są tylko dwa takie miejsca na świecie. Jedno z nich w Polsce. Niesamowite

Źródło: turysci.pl / turystyka.wpl.pl

Następny artykuł