Ikea wprowadziła nowe udogodnienia dla swoich klientów
fot. East News - Marek BAZAK
Autor Olga Szmańda - 17 Listopada 2020

Ikea wprowadziła długo wyczekiwaną usługę. W czasach pandemii sprawdzi się doskonale

Ikea wyszła ponownie naprzeciw swoim klientom i wprowadziła nową usługę, która znacznie ułatwi zakupy w czasie panujących w kraju obostrzeń. Sklep meblowy zapewnił swoim konsumentom usługę “Dostawa do Paczkomatów”. Dzięki nowej kolaboracji sieci Ikea i przewoźnika InPost można zamówić paczkę do pobliskiego punktu i samodzielnie ją odebrać. Usługa działająca w całej Polsce ułatwi klientom zakupy w Ikea.

Ikea wprowadziła w kraju nową usługę, która poprawi możliwość zakupów w sieci sklepów meblowych. Tym samym konsumenci mogą zamówić towar do wybranego przez siebie Paczkomatu InPost w całej Polsce.

Był martwy przez 45 minut. Dalszy bieg zdarzeń nawet lekarze nazywają cudemBył martwy przez 45 minut. Dalszy bieg zdarzeń nawet lekarze nazywają cudemCzytaj dalej

Udogodnienie zaproponowane przez sklep Ikea ma być zachęceniem klientów do robienia zakupów w sklepie przez internet. Takie rozwiązanie tym samym pomoże podreperować spadek dokonywanych transakcji w Ikea, który spowodowany jest obostrzeniami związanymi z COVID-19.

Dodatkowo nowa usługa “Dostawa do Paczkomatów” znacznie ułatwi klientom odbieranie swoich paczek. Takie rozwiązanie jest wygodniejsze i bardziej przystępne. Wszystko dlatego, że sieć sklepów meblowych podjęła współpracę z InPost, firmą która w Polsce oferuje dostawy w przystępnej cenie.

Ikea wprowadziła nową usługę przy współpracy z InPost

Każdy z klientów sklepu Ikea będzie mógł teraz zrobić zakupy na stronie ikea.pl bądź za pośrednictwem Aplikacji IKEA. Tam też konsument pod koniec dokonywanego wyboru może samodzielnie zamówić paczkę do jednego z ponad 9 tys. Paczkomatów InPost w całej Polsce.

Grzybobranie pana Romana zakończyło się wielką atrakcją. Aż musiał przetrzeć oczy ze zdumieniaGrzybobranie pana Romana zakończyło się wielką atrakcją. Aż musiał przetrzeć oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Takie udogodnienie pomoże klientom z odbieraniem paczek w dogodnym dla siebie czasie. Nowa usługa Ikea wpłynie również dobrze na ograniczenie kontaktu międzyludzkiego pomiędzy klientem a kurierem.

Każdy konsument będzie w stanie samodzielnie odebrać paczkę za pomocą bezkontaktowej usługi Paczkomatów InPost.

Wyczekiwana usługa na dogodnych warunkach

Dokonując zakupów na stronie ikea.pl lub a Aplikacji IKEA należy pamiętać o wymiarach zamawianych produktów. Każdy z nich musi zmieścić się w paczce o wymiarze 56/36/38 cm i o wadze do 24 kg.

Według podanych przez Ikea informacji system samodzielnie oceni czy możliwe będzie dostarczenie wybranych produktów za pomocą Paczkomatów InPost. Co ciekawe rzeczona usługa obejmuje aż 4000 artykułów z oferty sklepu meblowego.

Koszty dostawy przy współpracy z Paczkomatami InPost są równie zachęcające co możliwość bezkontaktowego odbioru paczki. Opłata wynosić będzie stałą kwotę 12 zł przy realizacji zamówienia od 1 do 2 dni roboczych.

Aleksandra Kwaśniewska pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Fani wskazują na podobieństwo do tatyAleksandra Kwaśniewska pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Fani wskazują na podobieństwo do tatyCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
2. Mężczyzna umarł na raka. Jego wierny labrador odszedł przy boku pana kilka godzin później
3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

- Dzięki podjęciu współpracy z InPost nasi klienci otrzymują wygodny sposób dostawy produktów. Mogą odbierać je z Paczkomatów w dowolnym momencie, przez całą dobę, z zachowaniem sanitarnych rygorów, co jest szczególnie istotne w dobie pandemii koronawirusa - wyjaśnia w komunikacie prasowym Andrzej Sadecki, menedżer ds. zarządzania doświadczeniem klienta w Ikea Polska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedy pies zobaczył śpiące dziecko, mógł zrobić tylko jedno. Piękne nagranie, prawdziwy przyjaciel
  2. Rodzina chorej pielęgniarki błaga o pomoc. Pilnie potrzebne osocze ozdrowieńca
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Oryginalne nagranie z Czarnobyla. Mężczyźni usuwali radioaktywny materiał własnymi rękami [wideo]
  7. Kordon policji pod TVP, kilkaset osób nie ma zamiaru przestać, ciągłe krzyki i skandowanie. Sytuacja jest gorąca

Źródło: rp.pl

Następny artykuł