Metamorfoza kobiety pozwoliła jej schudnąć 60 kilogramów i zmienić swój wygląd
fot. YouTube - MAKEOVERGUY
Autor Olga Szmańda - 14 Listopada 2020

Ma 70 lat i schudła blisko 60 kilogramów. Teraz przeszła kolejną spektakularną metamorfozę

Metamorfoza kobiety sprawiła, że jej życie całkowicie się zmieniło. 70-latka schudła 58 kilogramów i nie zamierzała zatrzymać się jedynie na tym. Teraz postanowiła, że zadba o swój wygląd i uda się do znanego stylisty gwiazd. Mężczyzna pomógł kobiecie odnaleźć siebie i pokazał jak piękną jest osobą.

Metamorfoza polegająca na zrzuceniu zbędnych kilogramów spędza sen z powiek każdemu niezależnie od wieku. Seniorzy, którzy chcą w celu polepszenia zdrowia zgubić zbędne kilogramy mają o wiele trudniejsze zadanie niż młodsze pokolenie.

Marcin Daniec uratował życie ośmiu osobom. Zdumiewające wyznanie artystyMarcin Daniec uratował życie ośmiu osobom. Zdumiewające wyznanie artystyCzytaj dalej

Jedną z osób, która musiała zadbać o swój stan zdrowia i pozbyć się nadprogramowych kilogramów jest Betty mieszkająca w Nowym Orleanie w Stanach Zjednoczonych. Kobieta w wieku 70 lat musiała pozbyć się aż 58 kilogramów. Dzięki spektakularnej metamorfozie zadbała o swoje zdrowie. To co stało się później przeszło jej najśmielsze oczekiwania.

Metamorfoza utalentowanej seniorki

70-latka jest muzykiem i przez prawie całe swoje życie pracowała jako nauczycielka muzyki. Po przejściu na emeryturę nadal prowadzi zajęcia dla innych i w ten sposób spędza wolny czas. Obecnie zajęła się obejmowaniem stanowiska dyrektora liceum muzycznego mimo swojego wieku emerytalnego.

Przez brak aktywnego stylu życia i siedzący tryb pracy kobieta znacznie przytyła. Zaczęła zmagać się z nadwagą. Z powodu nadprogramowych kilogramów wystąpiły u niej znaczne powikłania takie jak artretyzm. Kobieta musiała zdecydować się na operację wymiany stawu biodrowego.

Nowa wiadomość od PKO BP ucieszy nie tylko klientów banku. Polacy w końcu się doczekaliNowa wiadomość od PKO BP ucieszy nie tylko klientów banku. Polacy w końcu się doczekaliCzytaj dalej

Ponieważ jej stan zdrowia nie poprawiał się Betty postanowiła, że musi zrzucić zbędne kilogramy. Dzięki pracy specjalistów i zdrowemu odżywianiu w końcu po latach zrzuciła aż 58 kilogramów. Jej wygląd wrócił do normy a ona odzyskała zdrowie. Jednak to nie wystarczało kobiecie.

Zrzucone kilogramy doprowadziły ją na fotel stylisty

Ponieważ po zrzuceniu nadmiaru kilogramów skóra i wygląd Betty znacznie się zmieniły, kobieta zauważyła jak obecnie wygląda. Nagle zauważyła, że jest już seniorką i zaniedbała się przez lata. Postanowiła więc udać się do znanego stylisty gwiazd, który odpowiedzialny jest za liczne zmiany w wyglądzie swoich zaniedbanych klientek.

W swoje 70. urodziny Betty postanowiła zgłosić się do programu popularnego stylisty gwiazd. Mężczyzna, który prowadzi na swoim kanale na YouTube program MAKEOVERGUY sprawił, że Betty wygląda zupełnie inaczej.

Mężczyzna po tym jak dowiedział się o sytuacji swojej bohaterki od razu postanowił jej pomóc. Chciał by wyglądała lepiej i poczuła się znów kobietą. Stylista znany jest z przywracania swoim klientom poczucia własnej wartości poprzez makijaż i nowe fryzury.

ABBA 37 lat później. Jak zmienili się członkowie ponadczasowej grupy?ABBA 37 lat później. Jak zmienili się członkowie ponadczasowej grupy?Czytaj dalej

Christopher po tym jak posadził Betty na swoim fotelu od razu zabrał się do pracy. Postanowił, że całkowicie zmieni wygląd starszej kobiety, która wyglądała na zmęczoną i smutną. Co ciekawe stylista nie omawiał planu swojej pracy z bohaterką. Kobieta musiała zaufać jego wizji i poddać się całkowicie mężczyźnie.

Znany stylista postawił na zmianę fryzury. Pofarbował seniorce włosy na blond, który naturalnie rozjaśnił jej twarz i uwypuklił piękne rysy. Dodatkowo nałożył makijaż, który całkowicie zmienił rysy twarzy Betty.

Dzisiaj grzeje:
1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
2. Ranny pitbull chował się za śmietnikiem. Na widok człowieka nieruchomiał ze strachu, wszystkiemu winne były dzieci
3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

Mąż artystki towarzyszył jej w przemianie. Kiedy tylko zobaczył swoją nową żonę zaniemówił z wrażenia. Kobieta i jej ukochany byli zachwyceni tym co zrobił dla niej stylista gwiazd. Metamorfoza seniorki zakończyła się niebywałym sukcesem. Metamorfoza kobietyMetamorfoza kobiety

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niemowlę raczkuje w stronę labradora. Po chwili dzieje się niemożliwe, wszystko zostało nagrane
  2. Internauta zarzucił Majdanowi, że udawał chorego na COVID. Riposta męża Rozenek była bardzo dosadna
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Microsoft: Koreańscy i rosyjscy hakerzy atakują firmy produkujące szczepionki przeciw COVID-19
  7. Od dzisiaj nowe zasady kwarantanny w całej Polsce. Mamy potwierdzenie, sanepid rezygnuje

Źródło: YouTube - MAKEOVERGUY

Następny artykuł