ABBA
Fot. wikipedia
Autor Kamila Krótka - 15 Listopada 2020

ABBA 37 lat później. Jak zmienili się członkowie ponadczasowej grupy?

ABBA to jedna z nielicznych grup muzycznych, o których nigdy nie zapomnimy. Popowy zespół zrobił furorę na całym świecie, zdobywając rzeszę fanów wiernych zespołowi do dziś. Mało kto jednak poznałby swoich idoli na ulicy. Zobaczcie, jak zmienili się członkowie grupy ABBA.

ABBA to jedyny zespół ze Szwecji, który na taką skalę zawładnął sercami całego świata. Ich największe przeboje rozpoznawane i uwielbiane są przez najmłodsze pokolenia, co świadczy o ogromnym sukcesie grupy.

Musiała uciec od męża alkoholika z piątką dzieci. Pani Angelika w końcu odmieniła swoje życieMusiała uciec od męża alkoholika z piątką dzieci. Pani Angelika w końcu odmieniła swoje życieCzytaj dalej

ABBA 37 lat po rozpadzie

ABBA po niesamowitej karierze powróciła z nowymi przebojami 35 lat po rozpadzie, w 2018 roku. Wówczas wywołała sensację wśród fanów. Grupa zapowiedziała wtedy tournee, które odbyło się w niezwykle nietypowej i futurystycznej formie.

- Decyzja by wyruszyć w trasę z awatarami Abby okazuje się mieć niespodziewane konsekwencje - napisali członkowie ABBY w oświadczeniu. - Uznaliśmy, że po 35 latach wejście wspólnie do studia będzie dla nas przyjemnością. Poczuliśmy się jakby czas stanął w miejscu a my byliśmy tylko na krótkich wakacjach. Posunęliśmy się w latach, ale piosenka jest ciągle młoda.

Ich spotkanie po latach zaowocowało dwiema nowymi piosenkami. Jedna z nich to „I Still Have Faith In You”.

- My być może osiągnęliśmy już pełnoletność, ale piosenka jest całkowicie nowa. I to świetne uczucie - napisali wówczas Agnetha, Benny, Bjorn i Anni-Frid.

W drodze do szpitala czeka nas niemałe zaskoczenie. Już nie tylko karetki będą transportować pacjentówW drodze do szpitala czeka nas niemałe zaskoczenie. Już nie tylko karetki będą transportować pacjentówCzytaj dalej

Jak wyglądają członkowie zespołu?

Muzycy nie grali wspólnie od 1982 roku. To wtedy ogłosili koniec działalności zespołu. Fani jednak nigdy o nich nie zapomnieli.

Ich ponadczasowe przeboje nie jeden raz wykorzystano w kulturze popularnej. Jednym z najbardziej znanych “powrotów” był m.in. broadwayowski musical czy później film “Mamma Mia!”. Scenariuszem do filmu powstał na podstawie największych hitów zespołu.

Członkowie zespołu znacznie zmienili się od pory, kiedy postanowili ogłosić rozpad zespołu. Okazuje się, że mają od dziś od 70 (Agnetha Fältskog) do 75 lat (Björn Ulvaeus).

Zobaczcie, jak zmienili się członkowie zespołu ABBA:

Ikea wprowadziła długo wyczekiwaną usługę. W czasach pandemii sprawdzi się doskonaleIkea wprowadziła długo wyczekiwaną usługę. W czasach pandemii sprawdzi się doskonaleCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
2. Mężczyzna umarł na raka. Jego wierny labrador odszedł przy boku pana kilka godzin później
3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

abba

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat. W czerwonym worku znaleźli małe stworzenia. Jedno nie przeżyło
  2. Rodzina chorej pielęgniarki błaga o pomoc. Pilnie potrzebne osocze ozdrowieńca
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Oryginalne nagranie z Czarnobyla. Mężczyźni usuwali radioaktywny materiał własnymi rękami [wideo]
  7. Pod sejmem zbiera się policja, budynek został całkowicie odgrodzony. Służby w gotowości, wiemy co się dzieje

źródło: party.pl

Następny artykuł