Wiewiórka w stanie nietrzeźwości. Zwierzę zostało nagrane przez kobietę, która podarowała mu sfermentowane owoce
fot. YouTube - PiggyGirl2010
Autor Olga Szmańda - 30 Listopada 2020

Nagrano pijaną wiewiórkę. Jej błędny wzrok mówi wszystko, nie będziecie mogli powstrzymać śmiechu

Wiewiórka w Minnesocie w Stanach Zjednoczonych została nagrana w trakcie spożywania gruszek. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że zwierzę zjadło sfermentowane owoce. Pożywienie w ułamku sekundy doprowadziło wiewiórkę do stanu nietrzeźwości. Kobieta, która chciała podarować zwierzęciu swoje jedzenie, nagrała całe zdarzenie i opublikowała je w mediach społecznościowych. Nagranie z pijanym gryzoniem stało się hitem internetu.

Wiewiórka w stanie nietrzeźwości brzmi dość nietypowo. Okazuje się jednak, że pewna mieszkanka Minnesoty w Stanach Zjednoczonych nieumyślnie upiła zwierzę. Całe zdarzenie udało się uchwycić na nagraniu.

Dagmara Kaźmierska w naturalnym wydaniu na zdjęciu sprzed 19 lat. Nie zmienił się tylko jeden szczegółDagmara Kaźmierska w naturalnym wydaniu na zdjęciu sprzed 19 lat. Nie zmienił się tylko jeden szczegółCzytaj dalej

"Gryzoń miał problemy z utrzymaniem równowagi i nieobecne spojrzenie" - brzmi podpis pod filmikiem opublikowanym w mediach społecznościowych. Wideo bardzo szybko stało się hitem internetu.

Kobieta, która podarowała zwierzęciu owoce, dopiero później zorientowała się, że wiewiórka odurzyła się sfermentowanymi gruszkami. Na szczęście zwierzęciu nie stała się krzywda, a nagranie jest jedynie zabawnym dowodem na upicie gryzonia. Nie tak dawno pisaliśmy również o innej nietypowej sytuacji. Jednym z zadziwiających zwierzaków, równie osobliwym co pijana wiewiórka, był szczeniak, który wtargnął do paszczy aligatora.

Wiewiórka w stanie nietrzeźwości

Nietrzeźwa wiewiórka stała się hitem internetu. Być może nietypowa wiewiórka swoją popularnością przebiła nawet kota, który przytrzymywał łapami małego szczeniaka. Autorką nagrania, które przedstawia pijaną wiewiórkę jest Kary Morlok. Kobieta pochodzi z Minnesoty w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka zwierząt postanowiła wynieść do swojego ogrodu przejrzałe gruszki.

Amerykanka miała nadzieję, że niezdatne dla człowieka owoce posłużą jako pokarm dla pobliskich zwierzęcych mieszkańców. Kobieta nie spodziewała się jednak, że owoce, które podarowała gryzoniom tak bardzo posmakują wiewiórce.

Lekarzy zamurowało. Przypadek 101-latki jest jednym z nielicznych na świecie, niewiarygodnie wzruszająca historiaLekarzy zamurowało. Przypadek 101-latki jest jednym z nielicznych na świecie, niewiarygodnie wzruszająca historiaCzytaj dalej

Katy Morlok opisała całą sytuację w mediach społecznościowych. Kobieta wytłumaczyła, że wiewiórka najpierw zjadła jedną gruszkę, a chwilę później zabrała się za kolejne owoce. Kobieta dopiero po chwili zauważyła, że zwierzę zachowuje się dość nietypowo. Okazało się, że mały gryzoń stał obok miski z gruszkami i próbował utrzymać się na swoich małych nóżkach.

Wiewiórka po zjedzeniu owoców zaczęła tracić równowagę. Z trudem udawało jej się ustać na swoich nóżkach. Na dodatek poruszała się chwiejnym krokiem a jej wzrok błądził dookoła. Niczego nieświadoma Amerykanka postanowiła nagrać zabawną sytuację. Dopiero później zrozumiała, że upiła wiewiórkę.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Nagranie z pijaną wiewiórką

Na nagraniu ze zdarzenia widać pijaną wiewiórkę, która patrzy w jeden punkt. Następnie wideo pokazuje, że zwierzę z sekundy na sekundę coraz bardziej przechyla się w jedną stronę. Na końcu nagrania widzowie zobaczyć mogą, że zwierzę chwyta za miskę by uratować się przed upadkiem. Co ciekawe nietrzeźwy gryzoń po chwili “wybudza” się ze stanu upojenia i postanawia dalej spożywać owoce.

Kobieta widząc całą sytuację zrozumiała, że gruszki, które podarowała zwierzakom są sfermentowane. Prawdopodobnie dlatego mały gryzoń zaczął dziwnie się zachowywać. Amerykanka mimo nagrania zabawnej sytuacji, martwiła się, czy zjedzone gruszki nie zaszkodzą wiewiórce. Jednak później sama przyznała, że zwierzę wróciło na miejsce zdarzenia całe i zdrowe. Kobieta opisała to nawet jako “posiłek na kaca”.

Seniorka zasłabła we własnej łazience. Bezdomny uratował jej życie, niesamowita historiaSeniorka zasłabła we własnej łazience. Bezdomny uratował jej życie, niesamowita historiaCzytaj dalej

- Rano przyszła na swoje kacowe śniadanie i od tej pory wszystko z nią w porządku - tłumaczy Amerykanka pod filmem umieszczonym na profilu na YouTube.

ZOBACZ TO WYJĄTKOWE NAGRANIE:

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: radiozet.pl

Następny artykuł