Zdjęcie hokeistki z dzieckiem
Fot. Twitter
Autor Kamila Krótka - 1 Lipca 2020

Zdjęcie hokeistki, która karmi piersią, robi furorę. Internauci są zachwyceni

Zdjęcie hokeistki wzbudziło spore zainteresowanie internautów i wielbicieli sportu. Sarah Small została na nim uchwycona podczas intymnej czynności karmienia piersią w hokejowej szatni.

Zdjęcie opublikowane przez kanadyjską hokeistkę robi prawdziwą furorę w sieci. Jej odważny post spotkał się z wieloma pozytywnymi reakcjami internautów. Intymność w sieci już nikogo nie dziwi. Jednak wciąż istnieje sfera naszego życia, którą rzadko dzielimy się w mediach społecznościowych. Sarah Small się na to zdecydowała, wywołując burzę na Facebooku.

Oblał jej twarz kwasem, myśleli, że oszpecił ją na zawsze. Jak wygląda 4 lata po ataku?Oblał jej twarz kwasem, myśleli, że oszpecił ją na zawsze. Jak wygląda 4 lata po ataku?Czytaj dalej

Zdjęcie pełne intymności

Post dodany przez hokeistkę należy do odważnych. Sarah Small opublikowała zdjęcie, na którym karmi swoją ośmiotygodniową córkę Ellie. Chciała nim dodać otuchy młodym mamom, obawiającym się karmienia w miejscu publicznym. Kobieta nie ma na sobie koszulki, niczym też nie zakrywa dziecka. Na fotografii wyraźnie widać duży kawałek jej piersi, czym sportsmenka wzbudza duże kontrowersje.

Zdjęcie pokazuje hokeistkę karmiącą piersią

- Bałam się opublikować zdjęcie, które absolutnie uwielbiam. Dlaczego? Ponieważ społeczeństwo zrobiło z piersi coś bardzo seksualnego. Potem zdałam sobie sprawę, że nie powinnam się wstydzić, lecz być z tego dumna. Bycie mamą jest naprawdę niesamowite i bardzo się cieszę, że mogę robić coś, co absolutnie kocham, jednocześnie spełniając potrzeby dzieci - wyznała.

Dzisiaj grzeje: 1. Wygrali wozy strażackie za wysoką frekwencję wyborczą. Jest lista gmin
2. Oblał jej twarz kwasem, myśleli, że oszpecił ją na zawsze. Jak wygląda 4 lata po ataku?

Reakcje fanów

Mimo obaw hokeistki, zdjęcie spotkało się z pozytywną reakcją obserwatorów. Piszą: “Jesteś pięknym przykładem dla wszystkich mam, młodych kobiet, rodzin, całego społeczeństwa! Zrobiłaś to, czego wymagało od ciebie twoje ciało", "Wspaniała mama", "Uwielbiam to zdjęcie!" czy “Świetna robota. Nie ma w tym nic złego”. Komentarze znajdują się na fan page’u Milky Way Lactation Services, z którego pochodzą również jej zdjęcia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kultowe sprzęty i symbole PRL, za którymi tęsknimy. Jak wiele pamiętacie?
  2. Koniec kwarantanny. Ale nie dla wszystkich
  3. 9-latek pomylił trasę, przypadkiem wziął udział w wyścigu na 10 kilometrów i go wygrał
  4. Urodziła dziecko w korku na Wisłostradzie. Pomogła jej policja
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała nowego członka rodziny. Razem z mężem są bardzo szczęśliwi
  6. Są tylko dwa takie miejsca na świecie. Jedno z nich w Polsce. Niesamowite

źródło: sport.onet.pl

Następny artykuł