Jan Englert wykazał się niezwykłym zachowaniem w stosunku do byłej żony
fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 14 Listopada 2020

Jan Englert coraz częściej odwiedza swoją byłą żonę. Ich relacja jest zdumiewająca, poświęcenie aktora robi wrażenie

Jan Englert nadal utrzymuje kontakt ze swoją byłą żoną Barbarą Sołtysik. Mimo, że aktor ma już nową partnerkę przez lata miał dobre stosunki ze swoją poprzednią małżonką. W ostatnim czasie odwiedział ją znacznie częściej niż zwykle. Teraz media obiegła informacja co było tego powodem.

Jan Englert razem z Barbarą Sołtysik byli małżeństwem przez blisko 33 lata. W 1994 roku para rozwiodła się ale mimo wszystko nadal utrzymuje ze sobą kontakt. Kobieta wybaczyła byłemu mężowi, że rozstali się z powodu innej kobiety.

Marcin Daniec uratował życie ośmiu osobom. Zdumiewające wyznanie artystyMarcin Daniec uratował życie ośmiu osobom. Zdumiewające wyznanie artystyCzytaj dalej

Barbara Sołtysik pozostaje w dobrych i przyjacielskich stosunkach z Janem Englertem. Aktor od lat utrzymuje z nią kontakt jednak teraz widywali się częściej niż zwykle. Media niedawno obiegła informacja co było powodem regularnych spotkań Englerta z Sołtysik.

Według informacji mediowych parę mimo lat rozłąki nadal łączy wspólna pasja, którą jest teatr. To właśnie występy i aktorstwo pomogły parze utrzymać przyjazne stosunki i odnosić się do siebie z szacunkiem.

Przed kilkoma laty Barbara Sołtysik niestety zaczęła tracić pamięć i musiała trafić do specjalistycznego ośrodka. Tam też odpowiedni personel stara się umilić kobiecie pobyt i zająć się nią w odpowiedni sposób.

51-latka urodziła własną wnuczkę. Historia jak z filmu science fiction poruszyła cały świat51-latka urodziła własną wnuczkę. Historia jak z filmu science fiction poruszyła cały światCzytaj dalej

Jan Englert jest mocno zaangażowany w życie byłej żony

- Przyjeżdżał pan Jan i przywoził to, co pani Basia lubi najbardziej. Zawsze było ptasie mleczko i owoce - zdradza tygodnikowi "Na żywo" pracownik placówki, w której znajduje się Barbara Sołtysik.

Zdaniem Jana Englerta jego była żona była bardzo ważnym człowiekiem w jego życiu i nigdy o niej nie zapomniał.

Aktor przez lata mówił o tym, że miłość jego i Barbary Sołtysik nie była idealna. Mimo to ich lata razem spowodowały, że teraz potrafią żyć ze sobą w zgodzie mimo rozstania.

Jan Englert i jego była żona zawsze byli sobie bliscy i tak też pozostanie. Nie dziwi więc fakt, że mężczyzna zaangażował się w chorobę swojej poprzedniej partnerki.

Co ciekawe obecna żona Jana Englerta, Beata Ścibakówna jest bardzo dumna z postawy męża i troski o zdrowie jego byłej małżonki.

Nowa wiadomość od PKO BP ucieszy nie tylko klientów banku. Polacy w końcu się doczekaliNowa wiadomość od PKO BP ucieszy nie tylko klientów banku. Polacy w końcu się doczekaliCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
2. Mężczyzna latami szukał zaginionej suczki. Cierpiała w schronisku, aż któregoś dnia poczuła znajomy zapach
3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

W ten sposób Jan Englert dał pokazać się jako niezwykle uczuciowy i zaangażowany w życie swoich bliskich mężczyzna. Lata rozłąki i życie z inną kobietą nie sprawiły, że zapomniał o 33 latach małżeństwa z Barbarą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek niemiecki myślał, że nikt go nie widzi, ale nagranie go zdradziło. Kamera pokazała prawdę o psie
  2. Odważne słowa Ministra Zdrowia. Nie wszyscy specjaliści się z nimi zgadzają
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Lego Masters okazało się wielkim sukcesem TVN. Odcinek zgromadził mnóstwo widzów, program uczy i bawi
  7. Mateusz Morawiecki przekazał informacje o śmierci. "Pozostaje żywy w mojej pamięci"

Źródło: plotek.pl

Następny artykuł