Robert Kubica Formula 1
eastnews.pl ; Rex Features
Autor Olga Szmańda - 5 Lipca 2020

Robert Kubica wraca na tor? Są daty pierwszy treningów, a nawet wyścigów

Robert Kubica już niedługo ponownie będzie się ścigał w F1. Jeszcze w lipcu wjedzie na tor. Sezon rozpoczyna się od Grand Prix Austrii.

„Jeśli chodzi o jazdy, to na pewno będę na torze w Spa-Francorchamps na pierwszym wyścigu DTM na początku sierpnia, ale bardzo możliwe, że pojawię się też wcześniej”. - poinformował Kubica. Początek pierwszej sesji odbył się w piątek o 11:00.

Dostał 90 tysięcy dolarów napiwku. Nie zgadniecie za co. Też byście tak zrobili?Dostał 90 tysięcy dolarów napiwku. Nie zgadniecie za co. Też byście tak zrobili?Czytaj dalej

Robert Kubica będzie jeździł

Robert Kubica jako polska gwiazda F1 jest ciągle wyczekiwany przez kibiców znad Wisły. W ubiegły piątek rozpoczęły się treningi przed Grand Prix Austrii. Roberta Kubicę zobaczymy jako kierowcę rezerwowego w drużynie Alfa Romeo Racing Orlen. Według niektórych doniesień panuje przekonanie, że nasz rodak ma zagwarantowany udział w pięciu sesjach treningowych. Zapewne zobaczymy go już w Spielberg. Z pewnością jednak najpierw zobaczymy go przed GP Węgier - 9 lipca i GP Styrii - 12 lipca.

Robert Kubica

Sezon przeniesiony

Robert Kubica

"Na torze pojawię się w padoku w Austrii, na pierwszym wyścigu F1, już na początku lipca. Jeśli chodzi o jazdy, to na pewno będę na torze w Spa-Francorchamps na pierwszym wyścigu DTM na początku sierpnia, ale bardzo możliwe, że pojawię się też wcześniej" - Powiedział Robert Kubica.

Dzisiaj grzeje: 1. Wygrali wozy strażackie za wysoką frekwencję wyborczą. Jest lista gmin
2. Oblał jej twarz kwasem, myśleli, że oszpecił ją na zawsze. Jak wygląda 4 lata po ataku?

Sezon 2020 F1 z powodu pandemii COVID-19 został uszczuplony. Z początku miały odbyć się 22 wyścigi. Ostatecznie będzie ich 15-18. Poza rolą rezerwowego w Alfie Romeo Kubica będzie też jeździł w DTM. Początek tego sezonu zaplanowano na 1 sierpnia 2020.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kultowe sprzęty i symbole PRL, za którymi tęsknimy. Jak wiele pamiętacie?
  2. Koniec kwarantanny. Ale nie dla wszystkich
  3. 9-latek pomylił trasę, przypadkiem wziął udział w wyścigu na 10 kilometrów i go wygrał
  4. Urodziła dziecko w korku na Wisłostradzie. Pomogła jej policja
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała nowego członka rodziny. Razem z mężem są bardzo szczęśliwi
  6. Są tylko dwa takie miejsca na świecie. Jedno z nich w Polsce. Niesamowite

Źródło: sport.onet.pl

Następny artykuł