TVP wygenerowało kolejną gwiazdę programu" Rolnik szuka żony"
fot. materiały prasowe TVP / Instagram - "Rolnik szuka żony"
Autor Olga Szmańda - 6 Października 2020

Jakub z Rolnik szuka żony opowiedział o tajemniczym liście od nieznajomej. Kim jest jego nowa miłość?

TVP rok w rok generuje nowe gwiazdy swojego kultowego programu “Rolnik szuka żony” tym razem na tapecie mediów znalazł się Jakub. Rolnik, który brał udział w szóstej edycji show. Mężczyzna opowiedział w mediach o swoim nowym i świetnie zapowiadającym się związku. Uczucie, które przyszło do niego niespodziewanie zaowocowało niebywałą relację. Mówił o partnerce dzięki, której odnalazł miłość. Choć w tym przypadku można mówić raczej, że to miłość znalazła Jakuba. Wszystko dlatego, że ich znajomość rozpoczęła się dość nietypowo.

TVP od dłuższego czasu produkuje popularny i bardzo oglądany program “Rolnik szuka żony”. Stacja zainwestowała w swoje show widząc jak wielkie odnosi sukcesy. Niejednokrotnie po wyemitowaniu całego sezonu uczestnicy pokazani w stacji TVP stają się gwiazdami mediów społecznościowych. Widzowie z zaciekawieniem oglądają ich poczynania miłosne poza kamerami. Tak było i w tym przypadku. Tym razem fani “Rolnik szuka żony” zainteresowali się Jakubem Napierałą, który wystąpił w szóstej edycji programu. Podczas nagrywania programu mężczyzna poznał Anię Stelmaszczyk. Niestety widzowie stacji TVP nie dawali parze szans na rozwój ich relacji.

Agnieszka Kotońska z “Googlebox. Przed telewizorem” przeszła ogromną metamorfozę. Fani są pod wrażeniemAgnieszka Kotońska z “Googlebox. Przed telewizorem” przeszła ogromną metamorfozę. Fani są pod wrażeniemCzytaj dalej

Mimo to para po zakończeniu programu była ze sobą jeszcze przez kilka miesięcy. Ich związek trwał w najlepsze. Jednak z początkiem 2020 roku Ania i Jakub rozstali się. Według niektórych informacji przyczyną mogły być niejasne kwestie podejścia do rodziny. Mimo to Ania i Kuba rozstali się w bardzo pokojowej i przyzwoitej atmosferze. Kobieta poinformowała niedawno media, że jest już w nowym szczęśliwym związku. Z kolei Jakub postanowił uaktywnić się w mediach społecznościowych zakładając konto na portalu Instagram. Tam też fani zauważyli, że mężczyzna promienieje od szczęścia. Jakub w końcu zdecydował się opowiedzieć skąd czerpie obecnie powody do radości. Okazało się, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta.

TVP pokazuje prawdziwe uczucie w programie “Rolnik szuka żony”

Niestety mimo, że Ania i Jakub rozstali się to i tak do obojga uśmiechnął się los. Tym samym teraz są w szczęśliwych relacjach. Być może wszystko za sprawą rozgłosu, który zdobyli biorąc udział w programie “Rolnik szuka żony”. Mężczyzna po założeniu profilu na Instagramie bardziej uaktywnił się w mediach społecznościowych. Widzowie mogli więc zauważyć szczęście goszczące na jego twarzy. Jednak Jakub dopiero niedawno zdecydował się opowiedzieć o nowej miłości, która co ciekawe sama go znalazła. Mężczyzna na łamach portalu pomponik.pl wyjawił w jaki sposób poznał się ze swoją sekretną miłością. Okazuje się, że rolnik dostał list ze zdjęciem od nieznajomej. Jednak zanim otrzymał tajemniczą wiadomość, przyjaciółka mężczyzny kazała mu postawić sprezentowany obrazek Matki Boskiej w pokoju. Tym samym zapewne sugerowała, że boska opieka wniesie w jego życie nowe uczucie. Wkrótce po tym zdarzeniu do rolnika przyszedł niespodziewany list.

Zaproponowano mu fortunę za sprzedaż niezwykłego kota. Odpowiedział jednoznacznieZaproponowano mu fortunę za sprzedaż niezwykłego kota. Odpowiedział jednoznacznieCzytaj dalej

- Duża koperta, w środku list pisany ręcznie, dwa zdjęcia i płyta CD. List był niezbyt długi, konkretny i z poczuciem humoru, jakie lubię - mówi w rozmowie z pomponik.pl Jakub.

- Napisała go piękna dziewczyna, absolwentka ekonomii i psychologii. Nie ma konta na Facebooku ani Instagramie, bo prywatność uważa za luksus i nie chce sobie jej odbierać. "Nie czytaj tego listu, jeśli masz kogoś, kto bliski jest twemu sercu..." - tak zaczęła i spodobało mi się to. Wolała odezwać się do mnie w tradycyjny sposób, przez "mocno spóźnionego listonosza", jak sama napisała. Zaprosiła mnie do siebie - wspomina rolnik.

Dzisiaj grzeje:
1. Na Mazurach odkrył skarb sprzed wieków. Nawet się nie spodziewał, że przedmiot może być wyjątkowo cenny
2. Ledwo żywy kocurek nic nie widział przez zaropiałe oczka. Przeszedł wielką metamorfozę, co za zmiana
3. 65-latka poślubiła 24-latka. Nie do wiary, co wydarzyło się rok wcześniej

Para przed spotkaniem odbyła rozmowę telefoniczną dzięki, której mogła bliżej się poznać. Co ciekawe okazało się, że mają ze sobą wiele wspólnego i łączy ich szereg zainteresowań. Jakub opowiedział o tym, że razem z nową miłością mają podobny gust muzyczny czy nawet przedmioty w domu. Ku jego zaskoczeniu on i kobieta są niezwykle zgodni również w planowaniu przyszłości. Mężczyzna jest więc dobrej myśli i z chęcią patrzy w przyszłość z nową partnerką. Co ciekawe zaczął dla niej nawet inaczej organizować swój czas i pracę. Zdaniem gwiazdy “Rolnik szuka żony” to boska opieka sprawiła, że w jego życiu pojawiła się tajemnicza miłość.

Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumieniaPan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumieniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
  2. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  3. Mając 18 lat przez 8 miesięcy jadła po trzy jabłka dziennie. W końcu pokonała chorobę, teraz wygląda zniewalająco
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Od dzieciństwa mówili jej, że jest brzydka. Teraz codziennie publikuje nowe selfie na Instagramie
  6. Czy Wi-Fi jest szkodliwe dla dziecka? Ujawniamy prawdę, wielu może być zaskoczonych

Źródło: radiozet.pl

Następny artykuł